REZERVAČNÝ FORMULÁR SLUŽIEB

sofistikovaný spôsob, ako efektívne spravovať online rezervácie služieb priamo na svojom webe

PRE KOHO JE VHODNÝ

Tento systém je využiteľný všade tam kde sa pracuje s rezerváciami objednávok služieb. Napr. u lekárov, kaderníčok, kozmetičiek, autoservisov, masérov, konzultačných firiem atď …

POZOR : vhodný nieje pri rezerváciach ubytovania. Na to slúži iný modul.

Rezervácie v prehľadnom kalendári

upravuj, pridávaj …

Všetky rezervácie sú zoradené v prehľadnom kalendári, v ktorom máš všetky potrebné informácie: meno klienta, jeho kontaktné údaje a službu ktorú si objednal. Jednotlivé služby si môžeš odlíšiť farebným pozadím a ešte viac tak zjednodušiť orientáciu v kalendári.

Prepojenie s Google kalendárom

vždy po ruke, pohodlne a z mobilu …

Nie si zrovna v salóne a volá klientka že sa chce objednať ? Jednoducho si zadaj vo svojom mobile v aplikácii kalendár novú pripomienku a tá sa synchronizuje automaticky s rezervačným  systémom. Túto rezerváciu potom systém zohľadní pri ďalšej rezervácii.

príplatok 69 €

Rezervácie nonstop 24/7

nelimituj sa pracovným časom …

Svojim klientom si k dispozícii aj keď máš zrovna zatvorené. Systém prijíma nové objednávky neustále. Ponechaj zákazníkom slobodu, nech sa sami rozhodnú kedy si objednajú službu.

Objednávka na pár klikov

v jednoduchosti je krása …

Pri objednávaní služby systém ponúkne klientovi len voľné termíny. Nezaťažuje ho zbytočne preplneným kalendárom, v ktorom musí sám pracne hľadať voľné časy. Celým procesom rezervácie je klient v pár krokoch intuitívne sprevádzaný.

Informácie o Tvojich zákazníkoch

všetko pekne na jednom mieste …

S každou jednou rezerváciou získaš meno, tel. číslo a email na klienta. S týmito údajmi môžeš ďalej pracovať. Napr. rozposielať akciové či vernostné ponuky. A všetko to máš pekne usporiadané na jednom mieste. Rýchlo si vieš pozrieť históriu objednávok.

Je vás v tíme viac ?

maj prehľad v objednávkach svojich kolegov …

Pri zadávaní objednávky si má možnosť klient  vybrať obľúbenú kaderníčku. Systém prehľadne zoradí všetky objednávky konrétnych kolegov/kolegýň. Tí majú potom nad svojimi povinnosťami lepšiu kontrolu.

Bez mesačných poplatkov

sme fér, žiadne skryté poplatky …

Väčšina podobných systémov podmieňuje svoju funkčnosť pravidelnými mesačnými  poplatkami v rozmedzí od 20 do 70 eur/mesiac. Za náš systém zaplatíte jednorázovú sumu (vrátane implementácie) + prípadné doplnky, ktoré pridávajú ďalšie funkcie (tiež jednorázová platba).

AKO TO CELÉ FUNGUJE V PRAXI

Pre vysvetlenie uvádzame príklad z kaderníckeho salónu.

Celý proces rezervácie služieb je veľmi jednoduchý až intuitívny. Klient si z rozbaľovacieho okna vyberie službu o ktorú má záujem, kaderníčku ktorá sa mu bude venovať a samozrejme termín (zatiaľ len deň). V ďalšom kroku potom systém ponúkne voľné časy zohľadňujúc pri tom ostatné rezervácie, dovolenky, sviatky či pracovný čas. V nasledujúcom kroku už len zadá údaje o sebe, spôsob platby a wualáaa, rezervácia je hotová. Systém potom klienta emailom informuje o detailoch.
Administrátor webu vidí v prehľadnom kalendári rezervácie so všetkými detailami o klientovi, službe a platbe.

A teraz to najlepšie !!!

Kalendár v rezervačnom systéme môže byť prepojený s google kalendárom. Fantastická vec. Pretože pokiaľ rezerváciu robí klient telefonicky a pracovníčka nieje zrovna v salóne, môže si ju poznačiť práve do google kalendára vo svojom smartfóne a následne sa všetko automaticky synchronizuje do rezervačného formulára na webe. Celý systém je autonómny a funguje v podstate sám bez zásahu administrátora. Klient si sám dokáže vo svojom účte rezerváciu prípadne zrušiť. Nezabúda sa pri tom ani na nariadenie GDPR, zákazník si môže upravovať svoj profil, prípadne za sebou „zamiesť stopy“ a zrušiť celý účet.

POZRI SI VIDEO AKO TO VYZERÁ V OSTREJ PREVÁDZKE

google calendar

už žiadne papieriky po vreckách. spravuj rezervácie z mobilu a vďaka synchronizácii s google kalendárom maj svoje rezervácie vždy po ruke

mobil i počítač

systém je plne kompatibilný so smatrfónmi. tvoji klienti si pohoodlne môžu zarezervovať termín cez mobil i počítač

rýchle notifikácie

vždy s prehľadom. o nových či zrušených rezerváciach budeš ihneď informovaná emailom

NAŠI KLIENTI O NÁS

„Konečne som našla čo som dlho hľadala. Systém nám prehľadne spravuje všetky naše rezervácie. Veľmi nás odbremenil od každodenných evidencií objednávok ...“
majiteľka

Ing. Silvia Krajčí, Teratina, s.r.o.

„Konečne som našla čo som dlho hľadala. Veľmi nás odbremenil od každodenných evidencií objednávok ...“
majiteľka

Ing. Silvia Krajčí, Kadernícky salón TERATINA, LM

POZDÁVA SA TI TO ? POVEDZ NÁM VIAC

rezervačný formulár vyžaduje pre svoju funkčnosť webstránku. ak ju ešte nemáš, pomôžeme Ti s jej vytvorením. ak ju máš, v kolonke nižšie nám ju prosím napíš aby sme sa pozreli na najvhodnejšiu implementáciu formulára na Tvoj web

LEN

166

BEZ MESAČNÝCH POPLATKOV

POZDÁVA SA TI TO ? POVEDZ NÁM VIAC

rezervačný formulár vyžaduje pre svoju funkčnosť webstránku. ak ju ešte nemáš, pomôžeme Ti s jej vytvorením. ak ju máš, v kolonke nižšie nám ju prosím napíš aby sme sa pozreli na najvhodnejšiu implementáciu formulára na Tvoj web

LEN

166

BEZ MESAČNÝCH POPLATKOV

Share This